تفاوت انواع شیشه درب اتوماتیک

یکی از این محصولات ارتقا یافته، شیشه سکوریت است. در کارخانه شیشه را طی یک فرآیند، حرارت دهی کرده و این عملیات را تا آنجایی که مقاومت و استحکام شیشه به حد قابل قبول برسد، ادامه میدهند. حرارت تا هفتصد درجه سانتی گراد بالا رفته و طی عملیاتی تکمیلی، با سرعت بالا اقدام به سرد کردن شیشه می¬کنند. این شوک سرد و گرم سبب مقاومت شیشه می¬گردد. به صورتی که شیشه سکوریت به اندازه سه تا پنج برابر شیشه معمولی مقاوم می¬شود. البته این عملیات بسیار مهم است و اگر درست انجام نگیرد، شیشه مقاومت لازم را به دست نمی¬آورد.

ادامه مطالعه

شیشه سکوریت یا شیشه لمینت؟

با توجه به کاربردهای زیاد شیشه ها، ایمن بودن آن ها دارای اهمیت بسیاری می باشد. شیشه سکوریت و شیشه لمینت ، خیال مشتری را از این بابت آسوده کرده است. اما این شیشه ها با وجود نقطه مشترک ایمن بودن، دارای تفاوت ها و شباهت های دیگری نیز می باشند. دانستن این تفاوت ها و شباهت ها می تواند شناسایی و انتخاب را برای کاربر ساده تر کند و هم چنین به وی امکان انتخاب بهتر و آگاهانه تری بدهد.

ادامه مطالعه

آشنایی با قیمت درب اتوماتیک

ما در این مقاله می خواهیم درباره قیمت درب اتوماتیک و عواملی که بر قیمت درب اتوماتیک تاثیرگذار است صحبت کنیم. درب اتوماتیک یا درب خودکار به درب هایی گفته می‌شود که به وسیله کنترل گرهای حسی و یا ریموت های کنترل از راه دور باز و بسته می شوند و این تکنولوژی در همه مکان ها از جمله فروشگاه های بزرگ و کوچک و ساختمان های مسکونی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطالعه

 با “در های اتوماتیک حقیقت” امنیت را تجربه کنید.

درب حقیقت فضاهای ورودی سفارشی با درب های گردان، کشویی و خودکار را به همراه انواع ایده های خاص از جمله ماشین دربهای امنیتی و ایمن ارائه می دهد. محدوده تولیدی ما همچنین شامل دستگاه های فعال سازی است که به طور خودکار درها را کنترل و ایمن می کنند.

ادامه مطالعه

شیشه لمینت چیست و چه نوع کاربردی دارد

شیشه لمینت نوعی شیشه ایمنی بوده که نسبت به سایر شیشه ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است . ما در این مقاله میخواهیم بدانیم شیشه لمینت چیست و چرا اینقدر طرفدار دارد .
شیشه های لمینت نوعی از شیشه های نشکن است و با میزان مقاومت بالایی که در مقایسه با شیشه های دیگر دارد, از ویژگی های بالایی برخوردار بوده و مقاومت بالایی در برابرانواع ضربه دارد.

ادامه مطالعه

کاربرد درب های کشویی در مکان های متفاوت

در اتوماتیک حقیقت، درب های کشویی اتوماتیک پیشرفته ای را برای استفاده های صنعتی، تجاری ، بهداشتی – درمانی و خرده فروشی تولید می کند. درب های کشویی اتوماتیک ما کاربرد متفاوتی در مکان های مختلف در سراسر تهران و شهرستان ها، در مکان های مختلف، از جمله:

ادامه مطالعه

آشنایی با درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ یکی از درب های اتوماتیک در ساختمان سازی و طراحی ساختمان واماکن عمومی است. که استفاده و مزایای بسیاری دارد. یکی از دلایلی که اکثر مردم از این نوع درب ها استفاده می کنند بالا بردن و افزایش میزان امنیت و آسایش و ایمنی ساختمان و خانه ها می باشد.

ادامه مطالعه

آشنایی با شیشه لمینت دوجداره

هدف از این مقاله شرح کوتاه و مختصری درباره شیشه لمینت دوجداره می باشد. قطعا همه ما اسم این نوع شیشه را شنیده ایم، و تا حدودی با آن آشنا هستیم. ما سعی داریم در این متن کوتاه، کاربردهای شیشه لمینت دوجداره را شرح دهیم و موارد استفاده از این نوع شیشه ها را در انواع صنایع مختلف و همچنین ساختمان ها و اماکن عمومی مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه مطالعه

انواع کرکره برقی را بشناسید

در این مقاله ما می خواهیم شما را با انواع کرکره برقی با توجه به محل استفاده آن ها آشنا کنیم. برای مثال شباهت ها و تفاوت های کرکره برقی پارکینگ، کرکره برقی مغازه، کرکره برقی پنجره و بالکنو کرکره سوله کارخانه را در این مقاله خواهیم خواند.

ادامه مطالعه

آشنایی با درب اتوماتیک فروشگاهی

درب های اتوماتیک نسل جدید و پیشرفته ای از درب ها می باشند که راحتی و آسایش را برای عموم مردم به وجود آورده و همچنین سرعت عمل افراد را چند برابر افزایش داده است. یکی از این نوع درب ها که افراد آشنایی اجمالی با آن دارند درب اتوماتیک فروشگاهی می باشد، که در حال حاضر افراد زیادی از این تکنولوژی استفاده می کنند و رواج بسیاری پیدا کرده است.

ادامه مطالعه