آشنایی با درب اتوماتیک فروشگاهی

درب های اتوماتیک نسل جدید و پیشرفته ای از درب ها می باشند که راحتی و آسایش را برای عموم مردم به وجود آورده و همچنین سرعت عمل افراد را چند برابر افزایش داده است. یکی از این نوع  درب ها که افراد آشنایی اجمالی با آن دارند درب اتوماتیک فروشگاهی می باشد، که در حال حاضر افراد زیادی از این تکنولوژی استفاده می کنند و رواج بسیاری پیدا کرده است. این مقاله سعی دارد که شما را با این مدل درب ها آشنا کند و مزایای آنها را شرح دهد و تاثیری که بر روان و زندگی افراد گذاشته را تجزیه و تحلیل کند.

 یکی از انواع درب های پرکاربرد که امروزه رایج شده، درب اتوماتیک فروشگاهی می باشد، این نوع درب ها در اکثر مکان ها قابل استفاده می باشد و به دلیل کاربردهای فراوانی که دارد نظر اکثریت مردم را جلب کرده است. درب اتوماتیک فروشگاهی که در حال حاضر در فروشگاه های بزرگ و کوچک قابل مشاهده میباشد و مورد استفاده قرار میگیرد .  این مدل درب ها به دلیل راحتی در ورودی و خروجی افراد کاربرد زیادی دارد و در اکثر مکان ها استفاده از آن رایج شده است.

 

درب اتوماتیک فروشگاهی

 

 

 

 در سال های گذشته درب های سنتی مشکلات زیادی، خصوصاً برای افرادی که دچار مشکل هستند همچون معلولین داشته است. اما با گذر زمان و ایجاد تکنولوژی جدید در بازار، نصب درب های اتوماتیک باعث راحتی افراد شده است. خصوصاً در مکان های عمومی همچون فروشگاه های مواد غذایی و مکان ها که رفت و آمد مردم به آنجا بسیار زیاد است استفاده از درب اتوماتیک فروشگاهی رواج زیادی دارد، زیرا این نوع درب ها جدایی از آنکه باعث آسایش در محیط بیرونی می‌شوند، کاربردهای فراوانی دیگری نیز دارد که در ادامه به آن شرح می دهیم.

 استفاده از درب اتوماتیک فروشگاهی  به افراد این امکان را می دهد که مسیر عبور و مرور خود را به راحتی و بدون نیاز به کمک افراد انجام دهند، و این درب ها برای آنکه بدون نیاز به کمک اشخاص به صورت خود به خود باز می شود مورد جلب توجه اکثریت افراد می باشد، خصوصاً در فروشگاه های زنجیره ای بزرگی که مشتریان دست هایشان با کیسه های خرید و بسته های مواد غذایی پر است نصب درب اتوماتیک فروشگاهی حس آرامش و راحتی زیادی به آنها منتقل می کند، و همچنین مانع از تجمع افراد در نزدیکی درب ها میشود.

 

آشنایی با قیمت درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک فروشگاهی

 

این نوع درب ها در مدل های مختلفی همچون درب کشویی فروشگاه و درب کشویی شیشه ای و درب کشویی گردان و … در بازار وجود دارد، که با توجه به نمای ظاهری ساختمان ها و همچنین سلایق افراد می توان در انواع رنگ ها و مدل ها تولید می شوند.

 همچنین درب اتوماتیک فروشگاه در انواع مراکز خرید و همچنین پاساژ ها مورد استفاده قرار می گیرد این نوع درب ها در انواع طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارد که با توجه به سلیقه‌ی افراد متفاوت و گوناگون است، و همچنین درب ها در اندازه‌ های مختلف در بازار عرضه می‌شوند .

 درب اتوماتیک فروشگاهی علاوه بر آنکه باعث می‌شود تا رفت و آمد افراد با سرعت بالاتری انجام گیرد، توجه افراد و مشتریان را نیز، به این فروشگاه ها جلب می کند و تاثیر زیادی بر اذهان افراد می گذارد.

 

شیشه لمینت چیست و چه نوع کاربردی دارد

 

مزایا و کاربردهای درب اتوماتیک فروشگاهی:

·         باعث جلوگیری از هدر شدن انرژی می شود

·          استفاده راحت و آسان و منتقل کردن احساس راحتی به افراد

·         مانع از آن می شود که انرژی های سرمایی و گرمایی به داخل فروشگاه وارد شوند

·          راحتی در باز و بسته شدن این گونه از درب ها

·         جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل فروشگاه

·         مناسب برای افرادی که نمی توانند از دربهای سنتی استفاده کنند همچون کودکان و سالمندان

·         بی صدا بودن اینگونه درب ها هنگام استفاده از آن

·         زیبایی متحیر و منطبق با اکثر نمای ساختمان ها و فروشگاه ها

 

درب اتوماتیک فروشگاهی

 

نوشته های مشابه

3 دیدگاه در “آشنایی با درب اتوماتیک فروشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image