محصولات مرتبط

انتخاب اندازه درب مناسب اتوماتیک

ایمنی درب و وضعیت حسگرهای آن تا حد زیادی به نیاز استفاده کننده بستگی دارد. با توجه به این واقعیت، نوع کسب و کار و میزان رفت و آمدی را که قبل از نصب این عوامل را مشاهده خواهید کرد در نظر بگیرید. این عوامل ارتباط تنگاتنگی با هم دارند. به عنوان مثال، بیمارستان ها بیشتر با بیماران و افراد سالخورده سروکار دارند، اما که خرده فروشی ها با کسانی را که چندین کیف خرید دارند حمل می کنند. برای انتخاب درب مناسب ، باید بدانید چه کسی بیشتر از آن استفاده می کند. این درب ها دارای ویژگی های ایمنی مهم دیگری هستند، از جمله روش کار (دستی یا اتوماتیک). نصب درب اشتباه باعث خطاهای سنسور و صدمات جدی می شود.

، از جمله روش کار (دستی یا اتوماتیک). نصب درب اشتباه باعث خطاهای سنسور و صدمات جدی می شود.

از جمله روش کار (دستی یا اتوماتیک). نصب درب اشتباه باعث خطاهای سنسور و صدمات جدی می شود.

اطمینان از حمل بار مناسب درب ها

نصب درب مناسب بسیار مهم است، اما همچنین نصب درهای کافی برای پذیرایی از مراجعه کنندگان نیز بسیار حیاتی است. این کار چگونه بر عملکرد سنسور و ایمنی کلی تأثیر می گذارد؟

 

سناریوی زیر را در نظر بگیرید:

یک مکان تفریحی فقط یک درب گردان در ورودی دارد و در کمتر از یک ساعت قرار است کنسرتی در آنجا برگزار می شود. همه از ورود به این مکان هیجان زده شده اند. بنابراین شروع به فشار دادن به جلو می کنند و سعی می کنند تعداد زیادی از افراد را به طور همزمان فشار دهند. این اقدامات می توانند حسگرهای درب را بیش از حد حساس کرده و باعث خطا شده و خطر آسیب دیدگی را افزایش می دهند. ارزیابی اوج نیازهای ترافیکی و استفاده از آن اطلاعات برای نصب تعداد مناسب درب های اتوماتیک باعث کاهش خطاها و افزایش ایمنی می شود.

"<yoastmark

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین الان با درب حقیقت تماس بگیرید.

در اتوماتیک, در اتوماتیک شیشه ای, در برقی, در برقی شیشه ای, خرید در اتوماتیک, خرید در اتوماتیک شیشه ای, خرید در برقی, خرید در برقی شیشه ای, خرید اینترنتی در اتوماتیک, خرید اینترنتی در اتوماتیک شیشه ای, خرید اینترنتی در برقی, خرید اینترنتی در برقی شیشه ای, خرید آنلاین در اتوماتیک, خرید آنلاین در اتوماتیک شیشه ای, خرید آنلاین در برقی, خرید آنلاین در برقی شیشه ای, لیست قیمت در اتوماتیک, لیست قیمت در اتوماتیک شیشه ای, لیست قیمت در برقی, لیست قیمت در برقی شیشه ای, درب اتوماتیک, درب اتوماتیک شیشه ای, درب برقی, درب برقی شیشه ای, خرید درب اتوماتیک, خرید درب اتوماتیک شیشه ای, خرید درب برقی, خرید درب برقی شیشه ای, خرید اینترنتی درب اتوماتیک, خرید اینترنتی درب اتوماتیک شیشه ای, خرید اینترنتی درب برقی, خرید اینترنتی درب برقی شیشه ای, خرید آنلاین درب اتوماتیک, خرید آنلاین درب اتوماتیک شیشه ای, خرید آنلاین درب برقی, خرید آنلاین درب برقی شیشه ای, لیست قیمت درب اتوماتیک, لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای, لیست قیمت درب برقی, لیست قیمت درب برقی شیشه ای,

بیشتر بخوانید :

درب برقی اتوماتیک، کاربردهای متنوعی دارد!

درب اتوماتیک برای موسسات درمانی

 

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “چگونه در اتوماتیک مناسب انتخاب کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image