شما می توانید این مطلب را، در مجموعه پادکست های درب اتوماتیک حقیقت گوش دهید.


از همان زمان های گذشته، کرکره ها برای ایمن ساختن مغازه ها کاربرد داشت، اما امروزه کرکره برقی شرایطی را فراهم کرده است تا هرکسی برای هرجایی که لازم می بیند که ایمن سازی کند، بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده کند.

کرکره برقی انواع و کاربردهای زیاد داشته و به دنبال آن دارای مزایای بسیاری می باشد.

مزایای کرکره برقی

نیروی الکتریکی جایگزین نیروی انسانی: دیگر نیاز نیست که بصورت دستی کرکره ها را بالا یا پایین کشید. کافیست با ریموت و یا حتی نصب اپلیکیشن از راه دور کرکره ها را باز کرده و یا بست.

تنوع طرح و رنگ: با توجه به رنگ و ساختمانی که در آن قرار می گیرد. می توان کرکره ای با طرح و رنگ  مناسب را انتخاب کرد.

تعمیر آسان: برخلاف کرکره های دستی و قدیمی، در کرکره های برقی. اگر قسمتی از آن دچار مشکل شود به راحتی می توان به شرکت مربوطه خبر داده و نسبت به تعمیر آن اقدام کرد.

عایق حرارتی و جلوگیری از اتلاف انرژی: به علت جنس مقاوم، می توان از این کرکره ها در فصل گرما برای حفظ هوای خنک در خانه و در فصل سرما برای حفظ هوای گرم در خانه استفاده کرد.

مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا: جنس این کرکره ها طوری می باشد. که در مقابل برف، باران، باد، تگرگ و نور سوزان خورشید مقاوم می باشد و آسیب نمی بیند.

جلوگیری از ورود گردو غبار: این کرکره ها در صورتی که هوا طوفانی شود و یا بنا به هر دلیل دود یا گرد و غبار داشته باشد، می توان با بستن کرکره ها تا حد زیادی از ورود آن ها به داخل ساختمان جلوگیری کرد.

عایق صوتی: این کرکره ها در صورت بسته بودن درصد زیادی از صداها را حذف و یا کم می کنند.

قابلیت تهیه و استفاده در هر اندازه ای: این کرکره ها را می توان برای هر اندازه عرض و ارتفاعی تهیه کرده و استفاده کرد.

ایمن سازی ساختمان: اولین و مهم ترین مزیت این کرکره ها ایجاد امنیت می باشد. این کرکره ها سدی برای ورود آسان سارقان و مزاحمان به داخل فضای مورد نظر می باشند.

باز و بسته کردن کرکره برقی با ریموت

باز و بسته کردن کرکره برقی با ریموت

 

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله جنس و نوع تیغه های کرکره، اندازه عرض کل و ارتفاع کل محلی که برای آن می خواهید کرکره تهیه کنید، جنس موتور کرکره و…

توجه داشته باشید کرکره برقی ارزان کیفیت بالایی ندارد و اگر کسی ادعای کرکره ارزان داشت حتما به جنس و نوع تیغه ها، جنس موتور و فاکتورهای دیگر توجه کنید.

 

سوالات شما از ” حقیقت دُر “

همه چیز در مورد کرکره برقی

انواع کرکره برقی و کاربردی که برای ما دارد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image