محصولات مرتبط با در اتوماتیک

درب برقی تمام انواع درب اتوماتیک و غیر اتوماتیک را شامل می شود. البته درب برقی دارای لولای خاص و قفل الکتریکی می باشد.
همانطور که از نامش پیداست، درب برقی عملکرد و ساختاری الکتریکی داشته و از ساده ترین اقسام تا انواع هوشمند را شامل می شود. منبع انرژی آن، یا از جریان مستقیم الکتریسیته است و یا از یک منبع تغذیه مانند باطری، البته تمام این درب ها باید از سیستم برق اضطراری نیز بهره مند باشند تا در صورت قطع برق، امکان استفاده از آن وجود داشته باشد؛ از طرفی نیز علاوه بر برق اضطراری، امکان تنظیمات و کنترل دستی و مکانیکی نیز برای مواقع اورژانسی، ویژگی مهم دیگر در طراحی درب برقی است.

درب برقی

درب برقی، هم برای استفاده شخصی مناسب است و هم در اماکن عمومی کاربرد دارد.
درب برقی هم برای درب ورودی منازل و یا هتل ها کاربرد دارد، هم به عنوان درب ورودی اماکن عمومی و یا به عنوان گیت های پارکینگ و … اما وقتی حرف از درب برقی به میان می آید، منظور غالبا، درب هایی است که دارای قفل های الکتریکی هستند و برای افزایش ایمنی و نیز کاربری ساده تر به عنوان درب واحدهای مسکونی و یا سوییت های هتل، استفاده می شوند. البته این قفل های الکترونیکی در ساختار درب های پارکینگ به ویژه برای پارکینگ های شخصی نیز، کاربرد دارند. این نوع درب ها، در واقع دارای قفل الکتریکی هستند و خود درب، ممکن است فاقد تجهیزات برقی باشد؛ مگر در مورد درب اتوماتیک. البته علاوه بر قفل، ساختار و ویژگی لولاهای این درب ها نیز از انواع ساده، متمایز است و تمام این خصوصیات، باعث افزایش ایمنی این درب ها می شود.

"<yoastmark

بنابراین نصب و استفاده از قفل برقی و لولای مخصوص بر روی درب های ساده نیز امکان پذیر است.
برخی از این قفل های برقی به وسیله یک کلید یا کارت الکتریکی باز می شوند و برخی نیز توسط ریموت کنترل از فاصله دور قابل کنترل هستند.

انواع درب برقی

  •  اتوماتیک
  • غیر اتوماتیک

معمولا اگر درب برقی به درب های غیر اتوماتیک اطلاق شود، در واقع به نوع قفل درب اشاره دارد که از نوع قفل برقی است. این درب را تحت عنوان درب برقی ورودی نیز می شناسند.
اما درب برقی از نوع اتوماتیک، شامل انواعی مانند درب کشویی ساید بای ساید، درب چرخان ( شعاعی یا دایره ای )، درب های بالارو، درب های ریلی، درب های کرکره ای، انواع درب های الکتریکی پارکینگ و گاراژ و … می باشد. جنس این نوع درب ها می تواند فلز یا شیشه و یا تلفیقی از هر دو بوده، و نیز این درب ها می توانند نرده ای، فنسی و یا چوبی باشند.
از درب های برقی به عنوان پارتیشن برای فضاهای داخلی از جمله سالن منازل یا دفاتر کاری نیز استفاده می شود.

کاربرد اصلی

درب برقی و قفل برقی، بیشتر کاربرد ایمنی و امنیتی داشته و البته که سهولت استفاده، سرعت عمل و نیز زیبایی ظاهری هم، از جمله دیگر موارد کاربرد آن ها به حساب می آید؛ ضمن اینکه این درب ها معمولا از متریال و ساختار محکم تر و مرغوب تری برخوردارند.

درب برقی باید مقاوم، با دوام، عایق رطوبت و ضد زنگ باشد. توان و میزان انرژی مصرفی و نیز بازده و توان عملکردی آن ها در کنار ویژگی های دیگری من جمله تنظیمات دستی و تنظیمات هوشمند و اتوماتیک، در انتخاب آن ها اهمیت دارد.
از قفل برقی بر روی درب اتومبیل نیز استفاده می کنند. این کاربرد جهت افزایش ایمنی خودرو و بخشی از تمهیدات ضد سرقت برای اتومبیل می باشد.

حقیقت در، امنیت را همراه با کیفیت و زیبایی برای شما به ارمغان می آورد.
با توجه به آنچه ذکر گردید، هدف شما از نصب درب های الکتریکی، در انتخاب نوع مناسب آن، بسیار اهمیت دارد و بنابراین زمانی که برای سفارش درب های برقی مراجعه می کنید، باید به صورت واضح و دقیق بدانید و توضیح دهید که منظور شما قفل برقی است و یا یک سیستم درب برقی اتوماتیک.
گروه تخصصی حقیقت در، کلیه خدمات مربوط به نصب و تعمیر و فروش قطعات و اجزای مختلف مربوط به درب اتوماتیک، درب برقی و قفل برقی برای انواع درب ها را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، بر عهده می گیرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image