سیستم های درب اتوماتیک برای انواع درها اعم از بزرگ یا کوچک، سنگین یا سبک در دسترس است.  علاوه بر این، تقریباً هر طرح قابل تصوری ممکن است. ساخت شیشه های کامل، قاب دار، چوبی، آلومینیومی یا فولادی همه گزینه های ما هستند.

تصویر1

ساخت شیشه های درب اتوماتیک کامل، قاب دار، چوبی، آلومینیومی یا فولادی با درب حقیقت

عناصر اتوماسیون درب

سیستم های اتصالات کشویی خاص درهایی را ایجاد می کنند که به طور خودکار حرکت می کنند. این نوع سیستم های اتصالات کشویی اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل شده اند:

  • دستگاه فعال سازی: این یک ردیاب است که دستور بازشدن را ثبت کرده. آن را به واحد کنترل / کنترل درایو منتقل می کند. ردیاب ها به دو گروه دستی و اتوماتیکی تقسیم می شوند. ردیاب دستی مانند پد لمسی، کنترل از راه دور، دکمه ها و سوئیچ ها و ردیاب های اتوماتیک مانند ردیاب های حرکتی، سنسورها ، موانع فوتوالکتریک و موانع دیجیتالی. برای راحتی مراجعه کنندگان، انواع مختلفی از ردیاب ها اغلب در یک درب اتوماتیک نصب می شوند.
  • واحد کنترل: این بخش، مغز سیستم است که معمولاً شامل سوئیچ های تایمر، تنظیمات سرعت باز کردن، زاویه ها و زمان باز نگه داشتن و در صورت وجود فناوری ایمنی اضافی مانند کنترل دسترسی، نظارت بر فیلم و غیره است.
  • درایو: درایو درب از نیروی موتور برای باز کردن درب استفاده می کند. درایو در را باز می کند و سپس دوباره آن را می بندد.
  • نوارهای حسگر: نوارهای سنسور (ردیاب های حضور) مسیر برگهای درب و لبه های بسته را کنترل می کنند. اگر تهدیدی برای برخورد یا به دام انداختن یک شخص یا شی وجود داشته باشد، آنها بلافاصله در را متوقف می کنند.

کنترل و نظارت مرکزی از طریق شبکه

تاسیسات درب اتوماتیک اغلب با سیستم های ساختمانی مانند سیستم مسیر نجات، سیستم کنترل دسترسی، سیستم فن آوری ساختمان و واحدهای کنترل RWA شبکه و متصل می شوند. این عملکرد، امکان کنترل و نظارت مرکزی بر همه این سیستم ها را فراهم می کند. در نتیجه باعث افزایش کارایی مدیریت امکانات می شود.

تصویر2

ساخت در دسترس (قابل دسترسی برای همه) با درب های اتوماتیک

هدف از ساخت و سازهای در دسترس، برنامه ریزی و ساخت ساختمانها و مسکن به گونه ای است که بدون کمک و محدودیت برای همه قابل استفاده باشد. دسترسی برای همه در مقررات ساختمان است و ملاکی برای پروژه های ساختمانی عمومی است.

ساخت و ساز در دسترس نیز در خانه های خصوصی محبوب تر شده است. تعداد افراد مسن در جامعه به طور قابل توجهی در حال افزایش است و بسیاری از افراد می خواهند زندگی مستقلی تا پیری خود داشته باشند.

دسترسی برای همه همچنین مزایای بی شماری را در سایر مراحل زندگی فراهم می کند. به افرادی که از عواقب موقت تصادفات رنج می برند، افراد دارای کالسکه، چمدان یا کیف خرید و خانواده های دارای فرزند کوچک کمک می کند. در این شرایط، یعنی وقتی باز و بسته شدن درها به صورت دستی ناخوشایند، دشوار یا حتی غیرممکن است، راه حل های درب اتوماتیک، سطح بالایی از راحتی و آسایش را ارائه می دهند.

شرکت درب حقیقت، با استفاده از تجربه 15 ساله خود بهترین مرکز مشاوره و نصب درب های اتوماتیک می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین حالا با “درب حقیقت” تماس بگیرید.

شماره های تماس:  55449209-021 | 55449814 – 021 | 0747352 – 0910

سوالات شما از ” حقیقت دُر “

کاربرد درب های کشویی در مکان های متفاوت

 با درب های اتوماتیک “حقیقت دُر” امنیت را تجربه کنید.

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “انواع درب اتوماتیک (قسمت سوم )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image