شما می توانید این مطلب را به صورت صوتی گوش کنید.

عمل چینی فنگ شویی در چین، درها و پنجره ها را مهمترین قسمت ساختمان می داند. طبق این فلسفه، انرژی حیاتی Qi از طریق آنها وارد ساختمان ها شده. و باعث ایجاد صلح و هماهنگی می شود. زمستان در در حال رسیدن است و میلیون ها نفر جشن های فصلی را برگزار میکنند. این فقط انرژی تقویت کننده سلامتی نیست که می تواند از در و پنجره وارد شود:

بدون عایق بندی و اقدامات مناسب، هوای سرد زمستانی ممکن است مهمان ناخواسته جشن های زمستانی باشد. و باعث افزایش قبوض آب و برق و همچنین ایجاد ناراحتی برای ساکنان شود. به ویژه در روزهای مرطوب، درها می توانند به دلیل خطرات لغزش و سقوط، برای افراد خطرآفرین باشد.

حتی اگر ازدیاد درب ها و پنجره های اتوماتیک در حال حاضر برخی از این موارد را کاهش دهد. چک لیست زمستانی زیر برای درب های اتوماتیک می تواند فصلی دنج و ایمن را برای شما فراهم کند.

فهرست ضروری برای درب های اتوماتیک ۱
درها و پنجره های اتوماتیک باعث افزایش ایمنی و بازده انرژی ساختمان ها می شوند.

بهینه سازی عملکردهای الکتریکی و دیجیتالی درب های اتوماتیک

درها و پنجره های اتوماتیک باعث افزایش ایمنی و بازده انرژی ساختمان ها می شوند.

این سیستم ها شامل قطعات وابسته به هم هستند که برای عملکرد روان در طول زمستان نیاز به نگهداری و مراقبت منظم دارند. قفل ها و کنترل های از راه دور باید بدون هرگونه خوردگی یا صدمه ای باشند تا در یک راستا و بدون ایجاد مشکل کار کنند. به همین ترتیب، کرکره ها و درها در یک ماده محکم و متعادل بسته می شوند و هیچ شکافی برای نشت احتمالی هوا وجود ندارد.
در صورت ایجاد صدای بلند یا سنگ زنی در هر یک از این قطعات، این علامت سوء عملکرد است که خواستار تیم حرفه ای نگهداری برای نظارت بر این موضوع است.

بررسی های ایمنی درب های اتوماتیک به طور منظم

ایمنی همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است، اما ماه های مرطوب زمستان احتیاط های دقیق تری را نیز می طلبند. برای اطمینان از این امر، مدیران ساختمان باید به طور ایده آل هفته ای، درب ایمنی را کنترل کنند.
ناحیه آستانه باید مکررا تمیز شود و بدون هیچ قسمت شلی باشد تا خطر سقوط را به حداقل برساند. برای یک بررسی ایمنی معمول، پس از مراجعه به راهنمای کاربران درب اتوماتیک، مدیران ساختمان می توانند در زمان های مشخص برای بررسی درب به آن مراجعه کنند. قبل از رسیدن به آستانه، یک درب عملکردی باز می شود. برای درهای کشویی ، آنها باید حداقل 10 ثانیه در آستانه بی حرکت بایستند. در حین انجام این کار، یک درب مناسب بسته نمی شود، اما اگر شروع به انجام آن کند ، آنها باید بلافاصله از مسیر خارج شوند. یک درب مناسب باید حداقل 1.5 ثانیه باز بماند و به آرامی و هموار بسته شود. علاوه بر این، هرگونه بخار و یا گرد و غباری نیز باید به طور منظم تمیز و نگهداری شود.

"<yoastmark

حفظ نوع مناسب انرژی در زمستان ها

در صورت بروز هرگونه بی نظمی در هر دو درب اتوماتیک و پنجره، ضروری است که برای رفع این مشکلات با خدمات حرفه ای “درب حقیقت” تماس بگیرید.
با این وجود، با رعایت برخی اقدامات احتیاطی ساده، درها و پنجره های اتوماتیک مجهز به فناوری های پیشرفته را از احتمال بروز هرگونه مشکل به دور نگه دارید. هنگامیکه روزها کوتاه تر و آفتاب ضعیف تر می شود، ساختمانهای کارآمد مجهز به در و پنجره های اتوماتیک به جای ایجاد هرگونه ناراحتی، از زندگی شما در برابر هوای سرد و سخت محافظت می کنند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین حالا با “درب حقیقت” تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید :‌

انواع اپراتور درب اتوماتیک

نحوه عملکرد چشمی درب اتوماتیک

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image