آیا قصد بازگشت به دفترکار خود را دارید؟

هنگامی که ما در دنیای COVID-19 به تجارت می پردازیم، باید از ایمنی کارمندان خود اطمینان حاصل کنیم. با وجود 10-2 میلیون باکتری در نوک انگشتان فرد در هر زمان، سطوح لمس شده، محل پرورش میکروب و بیماری است. یکی از سطوحی که در هر ساختمان بیشتر لمس میشود، دستگیره درب است – ورودی، درب اداری، درب حمام و…

با انواع درب اتوماتیک، از بین بردن دستگیره درب در تمام قسمت های ساختمان اداری شما آسان است.

 

  • ورودی های جلو

قسمت بیرونی ساختمان شما از نظر زیبایی و امنیت بسیار مهم است. استقبال با خیال راحت و ایمن از کارمندان و مراجعه کنندگان نکته اصلی است، به خصوص که باید سعی کنیم گسترش COVID-19 را مهار کنیم. امکان دسترسی بدون لمس که می تواند با سیستم ها و پروتکل های امنیتی شما ادغام شود، یک امر ضروری و م

هم است. هر دو درب کشویی و گردان و جک دار توانایی ورود به داخل و خروج ساختمان شما را فراهم می کند و می تواند به امنیت ساختمان شما برای کنترل دسترسی گره بخورد.

درهای کشویی با زیبایی شناسی زیبا و ظاهری دلپذیر، نور بسیار خوبی را در ساختمان شما ایجاد می کنند. همچنین با اندازه ها و ویژگی های مختلف، ورودی شما میتواند بینهایت متنوع باشد. برای یک مدیر عامل با تجربه، درهای اتوماتیک حرفه ای “درب حقیقت”، دارای ویژگی های داخلی منحصربفرد و با امنیت برای ساختمان های شما هستند.

 

 

  • درب های دفاتر

جلسه ای دارید؟

به حریم خصوصی احتیاج دارید؟

اضافه کردن یک اپراتور درب جک دار به درب دستی دفتر کار شما بهترین راه برای انجام این کار است. بدون نیاز به دستگیره درب. اپراتورهای درب جک دار به راحتی نصب می شوند. می توان آنها را با یک دکمه از راه دور درست از روی میز کار خود فعال کرد. درست مثل درهای کشویی و گردان، می توان آنها را به راحتی محکم کرد. این درها حتی در هنگام غیبت از دفتر شما محافظت می کند.

 

  • درب های سرویس های بهداشتی

آیا می دانستید 62-25٪ از افراد اداری پس از استفاده از سرویس های بهداشتی دست های خود را نمی شویند؟ و با این حال، برای ترک آنجا مطمئناً دستگیره در را لمس می کنند و میکروب ها را به شخص بعدی برای ورود یا خروج پخش می کنند.

افزودن اپراتور درب جک دار به سرویس های بهداشتی، امکان ورود و خروج بدون تماس به این مکان پرتردد را فراهم می کند. گرچه نمی توانیم شستن دست ها را توسط کارمندان تضمین کنیم. اما می توانیم تضمین کنیم که درب های اتوماتیک میزان انتشار میکروب های سرویس بهداشتی را در دفتر کار شما بسیار کاهش می دهند.

 

2درب اتوماتیک خود را با خیاله راحت بخرید

وقتی صحبت از تجارت می شود همیشه حتی از یک پیشرفت نیز بسیار قدردانی می شود. افزودن صفحات موجی بدون لمس به هر یک از درهای اتوماتیک اجازه می دهد تا آنها فقط با یک حرکت دست باز شوند. دیگر نیازی به لمس هر چیزی نیست.

انجام این موارد ارتقا یافته در ساختمان اداری شما نه تنها باعث ایمنی و سلامت کارمندان می شود بلکه باعث می شود تا از اهمیت دادن شما به آنها مطلع شوند.

سیستم های ورودی شرکت حقیقت دُر دارای مجموعه گسترده ای از راه حل ها است که در عین حفظ کارایی و زیبایی و مدرن بودن، تماس فیزیکی را محدود کند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین حالا با ” درب حقیقت” تماس بگیرید.

بیشتر بخواید :

پیدایش اتوماسیون

سوالات شما از ” حقیقت دُر “

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image