محصولات مرتبط با " درب اتوماتیک شیشه ای "

شما می توانید این مطلب را به صورت صوتی گوش کنید.

آشنایی با قیمت درب اتوماتیک

ما در این مقاله می خواهیم درباره قیمت درب اتوماتیک و عواملی که بر قیمت درب اتوماتیک تاثیرگذار است صحبت کنیم. درب اتوماتیک یا درب خودکار به درب هایی گفته می‌شود که به وسیله کنترل گرهای حسی و یا ریموت های کنترل از راه دور باز و بسته می شوند و این تکنولوژی در همه مکان ها از جمله فروشگاه های بزرگ و کوچک و ساختمان های مسکونی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 درب های  اتوماتیک از قسمت ها و بخش های مختلفی  تشکیل می شوند که برای نصب این درب ها به افراد ماهر و خبره و کسانی که تخصص لازم را در این زمینه دارند نیازمندیم.

 درب های اتوماتیک با توجه به ساختار فیزیکی و میزان کیفیت و اجزای تشکیل دهنده و کاربردهای فراوان و اندازه و ابعاد گوناگون ساخته می شوند و با توجه به این ویژگی ها قیمت‌ درب اتوماتیک نیز متفاوت خواهد بود,  که هر کدام از این متغیرها می توانند بر قیمت آن  تاثیرگذار باشند و قیمت آن را افزایش یا کاهش دهند. به عنوان مثال هیچ فرقی ندارد که قیمت درب اتوماتیک پارکینگ یا  قیمت درب اتوماتیک مغازه باشد با توجه به اندازه های آن , قیمت های آنها نیز متفاوت خواهد بود . همچنین نوع شیشه ای که در درب های اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد نیز در قیمت درب  اتوماتیک تاثیرگذار است.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک دارای انواع مدل های گوناگون می باشد که در بازار وجود دارند مانند درب های تک لنگه و دو لنگه و یک لنگه و همچنین درب های کرکره ای که در اندازه های گوناگون و متفاوت وجود دارند که قیمت هر یک از درب های اتوماتیک با توجه به ویژگی هایی که اشاره کردیم متفاوت خواهد بود.

 به عنوان مثال درب های اتوماتیک پارکینگی که عموماً جنس آنها از آهن آلات و در بعضی مواقع از جنس چوب ساخته میشوند

  هرکدام در قیمت های متفاوت و گوناگونی ساخته و به بازار عرضه می‌شوند.  به عنوان نمونه می‌توان برای کاهش قیمت درب های اتوماتیک پارکینگی  یک جک برقی به درب های قدیمی اضافه کرد تا بتوانید از میزان هزینه های اضافی خودداری کنید.

 همچنین قیمت درب های اتوماتیک با توجه به مواد و ابزار گوناگونی که در ساخت آنها استفاده شده است متغیر  است . به عنوان نمونه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای به شرایط و عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل می‌تواند  قیمت این مدل درب را کاملا تغییر بدهد .

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با قیمت درب اتوماتیک شیشه ای از نوع تلسکوپی متفاوت خواهد بود  , هرچند در اندازه های یکسان تولید و ساخته شوند ولی به خاطر جنس شیشه استفاده شده در این نوع درب ها هزینه و قیمت های آن نیز کاملا متغیر و متفاوت خواهد بود.  چون ممکن است موادی که برای ساخت این  نوع شیشه ها استفاده شده با یکدیگر فرق داشته باشند.

 در گذشته درب های اتوماتیک شیشه ای مورد استفاده اکثریت قرار نمیگرفت . اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی استفاده از این فناوری مورد توجه همگان قرار گرفته است و در اکثر ساختمان های پرتردد همانند بانک ها و بیمارستان ها و فروشگاه ها و … مورد استفاده عموم مردم قرار میگیرد .  این نوع مدل درب های اتوماتیک علاوه بر افزایش میزان امنیت و ایمنی زیبایی و جلوه خاصی به مکان ها و ساختمان ها می دهد و مورد استقبال همگان قرار گرفته و به طوری که در همه مکان ها استفاده از آن ضروری و لازم شده است.

درب اتوماتیک

عوامل موثر بر قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  چیست ؟

·          اندازه قطر و نوع و جنس شیشه:  با توجه به اندازه قطر مورد استفاده در درب های اتوماتیک سفارشی قیمت های آنها نیز متفاوت خواهد بود.

·         کنترلرهای درب های اتوماتیک:  که این عامل با توجه به سلیقه و نظر مشتریان کاملاً با یکدیگر متفاوت است.هم اکنون در بازار انواع کنترلرها موجود است .

·          هزینه نصب درب های اتوماتیک:  پیشنهاد ما این است که برای نصب درب های اتوماتیک از جمله نوع شیشه ای آن از نصاب با تجربه استفاده کنید تا بعدها دچار مشکل نشوید.

 همچنین لازم به ذکر است که جنس و نوع انتخابی درب های اتوماتیک ای به عمر و میزان استفاده آنها تاثیر گذار است بنابراین در انتخاب جنس درب های اتوماتیک دقت لازم را مبذول بدارید

 

2 دیدگاه در “آشنایی با قیمت درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image