آشنایی با نصب کرکره برقی

 این روزها کرکره برقی بسیار رایج شده است نصب کرکره های برقی علاوه بر امنیت بالا, زیبایی را به ظاهر و نمایه  مغازه ها و پارکینگ ها و ساختمان های تجاری و مسکونی به ارمغان آورده است. با گذشت زمان نصب کرکره برقی در بین افراد رواج پیدا کرده  تا جایی که در سال‌های گذشته نصب کرکره های برقی فقط برای مغازه ها و ساختمان های تجاری رواج بداشته اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی از نصب کرکره برقی در منازل و پارکینگ ها نیز استفاده می شود . در واقع نصب کرکره برقی امنیت را با خود به همراه داشته البته برای هر مکانی می توان  نصب کرکره برقی را پیشنهاد داد به عنوان مثال  در مکان هایی همچون طلافروشی ها از نصب کرکره برقی استفاده میشود  اما نکات مهم در نصب کرکره برقی وجود دارد که باید به آنها توجه نمود.

 مزایای نصب کرکره برقی نسبت به درب های سنتی:

زیبایی:  نصب کرکره های برقی نسبت به درب های قدیمی و سنتی از زیبایی بالاتری برخوردار است و استفاده از آن ها در ساختمان ها و مغازه ها به زیبا سازی کمک می‌کند.  همچنین علاوه بر زیبایی شستشوی آنها نیز راحت است .

امنیت:  نصب کرکره های برقی نسبت به درب های قدیمی و سنتی از امنیت بالایی برخوردار است .

کنترل از راه دور:  از مهمترین مزایای نصب کرکره برقی در مقایسه با درب های سنتی و قدیمی قابل استفاده بودن آن از راه دور است که به راحتی می‌توان این نوع درب ها را باز و بسته کرد.

 

نصب کرکره برقی 

کرکره برقی

شیشه لمینت چیست و چه نوع کاربردی دارد

 ویژگی های نصب کرکره برقی:

·   این  درب ها احتیاجی به قفل آویز نداشته و خود کرکره به تنهایی امنیت را تامین میکند.

·   از ویژگی های دیگر آن می توان گفت که از دوام و استحکام بالایی برخوردار است همچنین این درب ها در برابر صدمات مقاومت بالایی دارند و شکسته شدن و ضربه خوردن آنها امکان پذیر نمی باشد.

·  ویژگی دیگری که در نصب کرکره برقی می توان به آنها اشاره کرد آن است که به دلیل استفاده از جنس آلومینیوم کاملا ضد زنگ بوده و امکان فرسودگی آن وجود ندارد.

· این نوع درب ها را می‌توان به راحتی مورد شستشو قرار داد و با استفاده از آب بدون آنکه به رنگ آن آسیب برسانیم تمیز کنیم.

·   ویژگی دیگر تنوع در رنگ بندی این نوع از درب ها میباشد و میتوان در نصب کرکره های برقی از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف استفاده کرد.

·          ویژگی دیگری که در نصب کرکره برقی می توان به آن اشاره کرد این است که بسیار کم صدا می باشد و مانند درب های سنتی و قدیمی آلودگی صوتی ایجاد نمی کند.

·          در نصب کرکره برقی  چون از تیغ استفاده می شود از ورود گردوغبار جلوگیری می کند.

·          نصب کرکره برقی قابل استفاده در هر محیطی است و  با هر نوع شرایط سازگار می باشد.

·          نصب این نوع از کرکره از آلودگی محیطی جلوگیری می کند و نیاز به روغن کاری ندارد.

·          نصب کرکره های برقی به دلیل استفاده راحت و آسانی که دارد از محبوبیت بالایی میان افراد برخوردار است.

کر کره برقی در منزل

 

·          از دیگر ویژگی‌های نصب کرکره برقی می‌توان به سازگار بودن آن با هر شرایط جوی و عمر طولانی و امنیت بالای آنها در مقایسه با درب های گذشته و قدیمی اشاره کرد.

·         هزینه ها و قیمت نصب کرکره برقی در مقایسه با کارایی بالای آن بسیار به صرفه است .

·         از دیگر مزایای نصب کرکره برقی در مقایسه با درب های دیگر خاصیت ضد گلوله بودن این نوع از درب ها می باشد.

آشنایی با درب اتوماتیک فروشگاهی

 در واقع نصب کرکره برقی به معنای سرمایه گذاری افراد در محافظت از حریم شخصی و خصوصی و امنیت خانواده هایشان است . برای آسانی در باز و بسته شدن درب منازل و اماکن دیگر پیشنهاد مناسب کرکره برقی است . برای مثال در هنگام پارک کردن ماشین در پارکینگ دیگر نیازی به پیاده شدن نیست و به راحتی می‌توان تنها با یک ریموت درب را باز و بسته کرد . در نتیجه این محصول تولید و طراحی شده است که به آسانی خراب نمی‌شود و جدایی از این که امنیت را به ارمغان آورده باعث رفاه بیشتر افراد نیز شده است.

نصب کر کره برقی در بازار

آشنایی با قیمت درب اتوماتیک

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image