مطلب وبلاگ

چگونه در اتوماتیک مناسب انتخاب کنیم

انتخاب اندازه درب مناسب اتوماتیک

ایمنی درب و وضعیت حسگرهای آن تا حد زیادی به نیاز استفاده کننده بستگی دارد. با توجه به این واقعیت، نوع کسب و کار و میزان رفت و آمدی را که قبل از نصب این عوامل را مشاهده خواهید کرد در نظر بگیرید. این عوامل ارتباط تنگاتنگی با هم دارند. به عنوان مثال، بیمارستان ها بیشتر با بیماران و افراد سالخورده سروکار دارند، اما که خرده فروشی ها با کسانی را که چندین کیف خرید دارند حمل می کنند. برای انتخاب درب مناسب ، باید بدانید چه کسی بیشتر از آن استفاده می کند. این درب ها دارای ویژگی های ایمنی مهم دیگری هستند، از جمله روش کار (دستی یا اتوماتیک). نصب درب اشتباه باعث خطاهای سنسور و صدمات جدی می شود.

، از جمله روش کار (دستی یا اتوماتیک). نصب درب اشتباه باعث خطاهای سنسور و صدمات جدی می شود.
از جمله روش کار (دستی یا اتوماتیک). نصب درب اشتباه باعث خطاهای سنسور و صدمات جدی می شود.

اطمینان از حمل بار مناسب درب ها

نصب درب مناسب بسیار مهم است، اما همچنین نصب درهای کافی برای پذیرایی از مراجعه کنندگان نیز بسیار حیاتی است. این کار چگونه بر عملکرد سنسور و ایمنی کلی تأثیر می گذارد؟

سناریوی زیر را در نظر بگیرید:

یک مکان تفریحی فقط یک درب گردان در ورودی دارد و در کمتر از یک ساعت قرار است کنسرتی در آنجا برگزار می شود. همه از ورود به این مکان هیجان زده شده اند. بنابراین شروع به فشار دادن به جلو می کنند و سعی می کنند تعداد زیادی از افراد را به طور همزمان فشار دهند. این اقدامات می توانند حسگرهای درب را بیش از حد حساس کرده و باعث خطا شده و خطر آسیب دیدگی را افزایش می دهند. ارزیابی اوج نیازهای ترافیکی و استفاده از آن اطلاعات برای نصب تعداد مناسب درب های اتوماتیک باعث کاهش خطاها و افزایش ایمنی می شود.

"<yoastmark

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین الان با درب حقیقت تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید :

درب برقی اتوماتیک، کاربردهای متنوعی دارد!

درب اتوماتیک برای موسسات درمانی

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
  1. […] چگونه در اتوماتیک مناسب انتخاب کنیم […]

    شیشه لمینت چه نوع شیشه ای است؟ - درب اتوماتیک حقیقت نوامبر 25, 2020

پاسخ دهید