شما می توانید این مطلب را، در مجموعه پادکست های درب اتوماتیک حقیقت گوش دهید.


کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه شیشه سکوریت

 

شیشه سکوریت

یکی از انواع شیشه­هایی که در ساخت درب اتوماتیک شیشه­ای مورد استفاده قرار می­گیرد، شیشه سکوریت است. با توجه به عملیاتی که در ساخت شیشه به کار می­رود، نوع شیشه و خواص و موارد کاربرد آن تغییر می­کند. شیشه سکوریت با نام دیگر شیشه نشکن همانطور که از نامش پیداست، دارای مقاومت بالا در برابر ضربه می­باشد.

شیشه­های معمولی در کارخانه وقتی در کوره­های المنتال و کانوکشن، تحت حرارت دهی قرار می­گیرند، تبدیل به نوعی دیگر به نام شیشه سکوریت یا شیشه میرال می­گردند که در ساخت انواع درب اتوماتیک شیشه­ای مصرف می­شوند.

روش کار به این صورت است که، در طی مراحل مختلف شیشه وقتی به اندازه دلخواه سفارشی برش داده شد، وارد کوره شده و تحت دما و حرارت 700 درجه سانتی گراد قرار می­گیرد. بعد از این مرحله به سرعت سرد شده و تحت شوک دمایی قرار می­گیرد. مقاومت شیشه در برابر سرد و گرم شدن سریع بالا رفته و تبدیل به سکوریت می گردد. وقتی این شیشه در اثر ضربه خرد شود، به حالت خرده­هایی گرد و غیر برنده در می­آید که اگر در درب اتوماتیک شیشه­ای که محل تردد انسان است، این اتفاق بیافتد، باعث بروز فاجعه انسانی نمی­گردد و برای شما خسارت جانی در پی نخواهد داشت.

 

 

خرید و نصب شیشه سکوریت

توصیه می­شود، هنگام تهیه درب اتوماتیک شیشه­ای به کیفیت شیشه توجه شود و از برندی خریداری گردد که به ارائه خدمات با کیفیت و درجه یک مشغول می­باشند. علاوه بر این گروهی که در این کار صاحب تجربه باشد، اندازه­های جایی که قرار است با شیشه سکوریت پوشیده شود را به طور دقیق استخراج می­کنند.

وقتی شیشه تحت حرارت قرار گرفت و به سکوریت تبدیل شد، دیگر امکان ویرایش و اصلاح ندارد. پس هنگام ثبت سفارش خود، این کار را به وسیله ی کارشناسان خود مجموعه انجام دهید. اگر خود اقدام به اندازه گیری کنید و ابعاد دهانه درب اتوماتیک شیشه­ای دقیق نباشد، ممکن است جای برش پیچ ها که قبل از حرارت دهی باید انجام گیرد، جابه جا شود و هنگام نصب درب با مشکل روبه رو گردید.

برش جای یراق آلات درب اتوماتیک شیشه­ای در کارخانه با دقت بسیار زیاد به وسیله ی دستگاه CNC صورت می گیرد. که در صورت دستکاری شیشه درهنگام بعد از کارخانه تماما خرد شده و باعث خسارت به سرمایه شما گردد.

موارد نصب شیشه سکوریت، انواع درب اتوماتیک، حفاظ­های شیشه­ای بالکن ها ، پارتیشن بندی ادارات، حمام لوکس، پله­های شیشه­ای میباشد.

شیشه سکوریت در درب اتوماتیک

شیشه سکوریت در درب اتوماتیک

 

تعیین قیمت شیشه سکوریت

فاکتورهایی که هنگام تعیین قیمت شیشه سکوریت مورد توجه واقع می­شود. مساحت محیطی است که قرار است با شیشه یا درب اتوماتیک شیشه­ای پوشیده شود. ایمنی آن و مقاومت آن که بر اساس مرحله حرارت دهی تعیین می­شود، بر روی قیمت درب اتوماتیک شیشه ­ای تاثیر می­گذارد. شیشه های سکوریت به صورت مات، شفاف و طرح دار و رنگی و رفلکس در بازار موجود می­باشد. که هر کدام قیمت تعیین شده خود را دارند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین حالا با “درب حقیقت” تماس بگیرید.

شماره های تماس:  55449209-021 | 55449814 – 021 | 0747352 – 0910

سوالات شما از ” حقیقت دُر “

 با درب های اتوماتیک “حقیقت دُر” امنیت را تجربه کنید.

 

2 دیدگاه در “شیشه سکوریت چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image