درب های اتوماتیک – کشویی و چرخان

اگر قصد افتتاح یک محل کار جدید یا بازسازی یک ساختمان را دارید، باید بدانید که درب های اتوماتیک بخشی اساسی از ورودی تجاری شما هستند. انواع مختلفی از درب اتوماتیک برای انتخاب وجود دارد. اینکه کدام یک مناسب شما باشد به اولویت و نیازهای شما بستگی دارد. دو گزینه محبوب برای این کار وجود دارد:

 1. درب های کشویی اتوماتیک

 2. درب های جک دار اتوماتیک

در اینجا اطلاعات مفصلی از این دو نوع درب آورده شده است تا به شما کمک کند که بهترین تصمیم را برای نصب در ورودی ساختمان خود بگیرید.

مزایای درب های کشویی اتوماتیک

درهای کشویی اتوماتیک یک راه حل محبوب برای مناطق ورودی با جمعیت بالا است. این درها اغلب در سوپرمارکت ها و بیمارستانها و ساختمان هایی نصب می شوند که جریان مداوم ورود و خروج افراد به ساختمان وجود دارد. این درها می توانند در طیف وسیعی از اندازه ها ساخته شوند تا متناسب با کاربردهای کوچک و بزرگ باشند. از این درها اغلب به عنوان درب ورودی و خارجی و همچنین برای نصب داخلی بین دو منطقه از یک ساختمان استفاده میشود. درب های کشویی اتوماتیک می توانند تنها با یک در و یا هردو باز و بسته شوند. از بین درهای اتوماتیک، درب های کشویی اتوماتیک، کمترین قطعات متحرک را دارند، به این معنی که مقرون به صرفه ترین هستند و طراحی آنها ساده بودع و همچنین نصب آسانی دارند.

انواع درب اتوماتیک قسمت سوم

انواع درب اتوماتیک قسمت سوم را در این مطلب خواهیم خواند.

درب های جک دار اتوماتیک

درب های جک دار اتوماتیک یک راه حل عالی برای نصب به جای درهای دستی میباشد. سیستم عامل اتوماتیک می تواند به راحتی با یکپارچه سازی سیستم عامل نصب شود تا در مقایسه با تعویض درب، مبلغ قابل توجهی پس انداز شود. درب های جک دار اتوماتیک یک روش ابتکاری و مقرون به صرفه برای به روزرسانی محل کار شما میباشد. همچنین با نصب این نوع از درهای اتوماتیک، از انطباق ساختمان خود با استانداردهای DDA که برای دسترسی معلولان است، اطمینان حاصل میکنید.

هنگامی که درب های کشویی به دلیل محدود بودن عرض یا عوامل دیگر مناسب نیستند، درب های جک دار یک انتخاب عالی است. این نوع درهارا می توان به صورت درب های منفرد یا دو نفره مشخص کرد. همچنین می توان آنها را به گونه ای طراحی کرد که به صورت داخلی یا خارجی باز شوند. درب های جک دار اتوماتیک می توانند کاملاً یا تا حدی خودکار باشند به صورتیکه برای بازشدن اتوماتیک به یک فشار سبک نیاز باشد.

همانطور که مشاهده کردید. دو درب اتوماتیک کشویی و درب جک دار دارای مزایای خاص خود هستند. همچنین این درب ها متناسب با انواع مختلف مکان های تجاری و اداری به کار می روند.

اگر می خواهید درباره طیف وسیعی از سیستم های درب اتوماتیک ما بیشتر بدانید ، امروز با درب حقیقت تماس بگیرید.

"انواع

بیشتر بخوانید ….

روح بخشیدن به هوشمندی با سنسور درب اتوماتیک

کرکره برقی

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “درب های اتوماتیک کشویی و چرخان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image