درب های اتوماتیک در شرایط اضطراری

در هنگام تخلیه ایمن و سریع یک ساختمان، درب های اتوماتیک می توانند در شرایط اضطراری بسیار سودمند باشند. این سیستم به عنوان درب های خروج از آتش می تواند در استراتژی خروج از آتش ادغام شود. ضمن رعایت مقررات درب آتش می توانید اطمینان حاصل کنید که تجارت شما در هر زمان ایمن است و می تواند به راحتی تخلیه شود. می توان درب ها را به گونه ای تنظیم کرد که باز بمانند. بدین معنی که افراد می توانند با کارایی بیشتر و بدون نیاز به باز و بسته شدن درب، هنگام خروج ازاز ساختمان خارج شوند.

درب های اتوماتیک در شرایط اضطراری

نحوه عملکرد چشمی درب اتوماتیک

تنظیم کردن درب اتوماتیک در شرایط اضطراری

در شرایط اضطراری، می توان درب ها را نیز تنظیم کرد که در صورت لزوم به طور خودکار بسته شوند و از ورود افراد به ساختمانی که ممکن است یک منطقه خطرناک باشد جلوگیری می کند. این کار می تواند برای محدود کردن دسترسی به مناطقی که ممکن است آتش سوزی آغاز شده باشد یا برای جلوگیری از گسترش آتش کاربردی و مورد استفاده باشد.

همچنین این گزینه وجود دارد که درهای دارای درجه حرارت آتش را نصب کنید. تا به محافظت بیشتر از محل شما در برابر آسیب آتش سوزی و کاهش آسیب به ساکنان آن کمک کند. تشخیص “جدا سازی” نیز می تواند نصب شود. که اجازه می دهد درب ها به راحتی دستی به بیرون رانده شوند تا فرار اضطراری را تسهیل کند. این سیستم جداسازی ایمنی در برابر خرابی ایجاد می کند. به این معنی که درها از هر طرف باز می شوند و حتی در صورت قطع برق یا سیستم های متصل به هشدارهای آتش باز هم کار خواهند کرد.

درب های اتوماتیک در شرایط اضطراری به کمک ما می آیند.

قیمت درب اتوماتیک چگونه تعیین می شود؟

این سیستم ها راهی عالی برای اطمینان از خروج روان از ساختمان شما هستند. مهندسان ما با تخصص ما در صنعت می توانند به شما کمک کنند دری مناسب برای اطمینان از ایمنی مطلوب در شرایط اضطراری برای شما پیدا کنند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین حالا با “درب حقیقت” تماس بگیرید.

شماره های تماس:  55449209-021 | 55449814 – 021 | 0747352 – 0910

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image