نحوه انتخاب درب های اتوماتیک مناسب برای موسسات درمانی – مراقبتی

  • درب های اتوماتیک برای موسسات درمانی – مراقبتی

مراکز مراقبت های بهداشتی باید اقدامات گسترده و بعضاً خارق العاده ای را هنگام مراجعه بیماران انجام دهند. این مراکز یکی از مراکزی است که احتمال تعامل با افرادی که مشکلات حرکتی دارند بسیار بیشتر است. این اتفاق یکی از دلایلی است که استانداردهای درب اتوماتیک، مانند درب های بیمارستانی، نه تنها یک تسهیلات و آسایش برای این افراد است بلکه یک زیرساخت مهم برای مراکز درمانی است. یکی از مهمترین لحظات مراجعه به یک مرکز بهداشتی – درمانی، در اولین برخورد میباشد. برای مراکزی که کاملاً مربوط به مراقبت های درمانی – مراقبتی است، درهای منتهی به مرکز برای تحت تأثیر قرار دادن مهمانان و کمک به آنها بسیار مهم است. به عنوان یک مرکز درمانی – مراقبتی، هنگامیکه مردم ببینند ساختمان شما به راحتی برای مراجعه کنندگان معلول یا کسانی که دارای مشکلات حرکتی – جسمی هستند قابل دسترسی نیست، اعتبار ویا حتی سابقه شما خدشه دار میشود.

درهایی که ورود هر شخص فارق از توانایی جسمی و حرکتی آنهارا آسوده کرده، نشان دهنده این است که صاحبان ساختمان و گردانندگان خدمات به آنها اهمیت می دهند.

  • ".

    انواع درهای متناسب با نیازهای درمانی – مراقبتی شما

یک مرکز درمانی – مراقبتی ممکن است مراجعه کنندگانی با مشکلات حرکتی موقت یا دائمی را پذیرا شود. افرادی که از عصا، واکر و صندلی چرخدار استفاده می کنند همه با درهای دستی و استاندارد مشکل دارند. به همین دلیل مهم باید اطمینان حاصل کنید که سیستم های ورودی مناسب مانند درب های معلولیت خودکار را در مکان های مختلف ساختمان نصب کرده اید.

درب های اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک کشویی نیز بسیار متداول است – و در برخی موارد از محبوبیت بالاتری نیز برخوردار است – به دلیل باز و بسته شدن عرضی، که این امر می تواند ورود و خروج را بسیار آسان کند.

درب های اتوماتیک جک دار

این درب یکی از متداول ترین انواع درهای اتوماتیک است، در این مدل از درهای، بدون نیاز به هیچ فشار و یا کشش، درهای معمولی باز میشوند. در هنگام چرخش سنسور حرکت یا هنگامیکه شخصی دکمه دسترسی را فشار دهد ، درب اتوماتیک جک دار باز می شود.

درب های اتوماتیک قابل اطمینان در شرایط اضطراری

فراتر از درهای کارآمد برای دسترسی عمومی، امکانات پزشکی و مراقبتی ممکن است برای نیازهای پزشکی خاص به سیستم های ورود ویژه تری نیاز داشته باشند. درب های خود بسته شونده، دارای درجه دود، درب هایی که می توانند تخت های بیمارستان را در هنگام جابجایی جای دهند و حتی درب های اتوماتیک بیمارستانی که مطابق با کدهای دقیق مراقبت های بهداشتی هستند، برای استفاده در ICU ها و حتی اتاق های اشعه ایکس که برای محافظت در برابر اشعه، پوشش سرب می خواهند وجود دارد.

گواهی AAADM

انجمن آمریکایی تولیدکنندگان درب اتوماتیک یک گروه بازرگانی است که در سال 1994 تأسیس شد و به اطمینان از تولید با کیفیت این سیستم ها که از بالاترین استانداردهای ایمنی و اطمینان برخوردار هستند، اختصاص دارد. هر دری که دارای گواهی AAADM باشد با معیارهای دقیق مطابقت دارد و سالها کارکرد مطمئنی را برای شما فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان می توانند با خیال راحت به امکانات درمانی – مراقبتی دسترسی پیدا کنند، در حالی که مالکان می توانند بدون نیاز به نگهداری مداوم روی درب های اتاق حساب کنند. اگر این سیستم ها دارای گواهی AAADM باشند، می توانید به آن اعتماد کنید.

 

"اگر

برای نصب این درها در مرکز پزشکی خود، امروز با درب حقیقت تماس بگیرید.

 

بیشتر بخوانید : سوالات شما از ” حقیقت دُر “

اپراتور یونیک، بازوی نیرومند درب های اتوماتیک می باشد.

 

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “درب اتوماتیک برای موسسات درمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image