انواع در اتوماتیک برای جذب مشتری

درب اتوماتیک باعث ورود تعداد بیشتری از افراد به محل کار شما میشود. هنگامی که ساختمان و یا فروشگاه شما، هوشمند و حرفه ای به نظر می رسد، مشتریان بیشتری از در وارد شده و از شما خرید می کنند. درهای اتوماتیک تصاویری از محصولات پیشرفته، نوآورانه و کارآمد با تمرکز بر سبک و کیفیت را تداعی می کنند.

انواع درب اتوماتیک

در این مطلب انواع درب اتوماتیک شیسه ای را برای شما شرح می دهیم

درب اتوماتیک، یک ورودی زیبا

 

این سیستم ها ورودی مناسبی را برای کلیه مشتریان شما فراهم می کنند. مشتریانی که کیف در دست دارند یا کالسکه هل می دهند دیگر نگران داشتن دست آزاد برای باز کردن در نیستند. درهای اتوماتیک همچنین استقبال کننده های خوبی هستند. با نزدیک شدن به مغازه ، درب به راحتی باز می شود تا از مشتریان شما در داخل استقبال کند. درهای اتوماتیک وقتی با آستانه پایین ترکیب می شوند دسترسی آسان برای استفاده کنندگان از ویلچر را فراهم می کنند و همچنین برای دریافت تحویل کالا بسیار مناسب هستند (به خصوص اگر تجارت کالاهای بزرگتری مانند مبلمان را داشته باشید). درها یک روش آسان برای ورود و خروج از محل زندگی شما را فراهم می کنند ، از ازدحام مشتری و صف گرفتن نیز جلوگیری می کنند.

انواع چشمی درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک

آشنایی با انواع درب اتوماتیک موجود در بازار

پیدایش اتوماسیون

کاهش هزینه ها با استفاده از درب اتوماتیک

هنگامی که این سیستم را به صورت دستی کنترل می کنید. احتمالاً متوجه شده اید که مشتریان اغلب درها را باز می گذارند؛ این کار باعث میشود
هوای سرد وارد و گرما از آن خارج شود، باعث افزایش هزینه های اضافی شما میشود و اجازه می دهد زباله و آوار وارد محل شما شود.
درب های اتوماتیک، درهای شما در زمان های ساکت بسته می مانند و در هزینه های شما صرفه جویی میشود.
در شرکت حقیقت در، ما درهای اتوماتیک را در طیف گسترده ای از ساختمانهای تجاری نصب کرده ایم. از درهای ورودی بزرگ سوپرمارکت در مقیاس بزرگ گرفته تا مشاغل کوچک ، درهای اتوماتیک ما همیشه با کیفیت بوده اند.

 

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین حالا با “درب حقیقت” تماس بگیرید.

شماره های تماس:  55449209-021 | 55449814 – 021 | 0747352 – 0910

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA ImageChange Image