مطلب وبلاگ

انواع کرکره برقی و کاربردی که برای ما دارد

انسان از روزی که به دنیا پا گذاشت تا به امروز به دنبال آسایش و راحتی در زندگی خویش بوده است. اگر از انسان امروزی بپرسید که آیا در زندگی خودتان آسایشی احساس می کنید یا نه؟ بی معطلی جواب خواهد داد که چه آسایشی! هزاران کار از صبح تا غروب باید انجام داد و شب تا صبح نیز خوابی راحت نداریم و … این ویژگی انسان است که به روبرو نگاه کند و گذشته را از یاد ببرد.

از یادش می رود که اجداد و نیاکان او در غارها زندگی می کردند و سر بر سنگ می گذاشتند. اگر نام زندگی امروز ما برای آن ها آرامش نیست، پس چیست؟ از طرفی دیگر انسان دوست دارد تغییرات را ناگهانی حس کند. در حالی که بنیادی ترین تغییرات از جزئیات ناشی می شود. از استفاده از وسایل جزئی مانند استفاده از انواع کرکره برقی!

 

کاربرد کرکره برقی

شاید تعجب می کنید وقتی می گوییم چیزی مانند انواع کرکره برقی می تواند زندگی ما را به سمت آسایش هدایت کند. اما همین که باعث می شود شما برای باز و بسته کردن یک محل مانند مغازه یا پارکینگ و .. خم نمی شوید و زحمتی نمی کشید و از راه دور می توانید این کار را انجام دهید آن هم با زدن یک دکمه، آیا موید این نیست که انسان پا در مسیر رسیدن به آرامش گذاشته است.
در چند سال گذشته بیشتر انواع کرکره برقی را به عنوان کرکره مغازه ها دیده ایم اما با پیشرفت این صنعت و نیاز روزافزون کاربران باعث شده است انواع نوین این وسایل برای استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار بگیرد. انواع کرکره برقی را می توان به شکل کلی بر اساس نوع ساختار و همچنین نوع کاربرد تقسیم بندی کرد.

 

توجه داشته باشید انواع کرکره برقی به هر حال در دسته وسایل الکتریکی قرار می گیرند. و خاصیت این وسایل این است که روز به روز در حال پیشرفت و عوض شدن نوع ساختار می باشند. از این رو می توان متصور شد که در سال های اخیر انواع کرکره برقی از نظر نوع ساختار گستردگی بالایی داشته باشند. می توان این گستردگی را در قسمت موتور این وسیله به خوبی مشاهده کرد.

انواع کرکره برقی موجود در بازار

 این جا بهتر است سراغ آن دسته از این موارد برویم که بازار فروش خوبی دارند و به بیان بهتر در بازار مورد معامله قرار میگیرند.

کرکره برقی سکشنال

این گروه را می توان به نوعی به روز ترین این وسایل دانست. با توجه به کوچک تر شدن فضاهای ساختمانی، امروز استفاده از سانت به سانت خانه ها مورد توجه و اهمیت قرار گرفته اند. از این رو این نوع از کرکره برقی با حذف قسمت بالایی ( هنگام بسته شدن کرکره و تبدیل به یک لوله استوانه ) باعث شده است که ساختمان ها و درب پارکینگ ها این زائده را نداشته باشند. هنگام باز شدن این نوع کرکره، پره ها به زیر سقف حرکت می کنند و در زیر سقف جا خشک می کنند.

کرکره برقی صوتی

جالب است بدانید که نسل نوین انواع کرکره برقی با توجه به آلودگی های صوتی شهری ساخته می شوند. استفاده از این نوع کرکره برقی به شما این امکان را می دهد که با بستن کرکره محیط را از نظر صدا ایزوله کنید.

کرکره برقی شفاف

دسته ای دیگر از انواع کرکره برقی وجود دارد که مناسب افرادی است که دوست دارند نسبت به بقیه خاص تر باشند و همچنین نسبت به زیبایی حساسیت بالاتری دارند. این نوع کرکره ها با استفاده از پلیمری مقاوم یک نوع کرکره شیشه ای یا شفاف می سازند. این نوع کرکره ها در انواع رنگی و بی رنگ تولید می شود. ضمنا این کرکرها در برابر ضربه و گلوله بسیار مقاوم هستند.

بجز این موارد می توان انواع کرکره برقی گالوانیزه، آلومینیومی و پنجره ای و چند مورد دیگر را نام برد. در انتخاب این انواع آن چیزی که مهم است نوع کاربری و نیاز شماست. بعد از آن را به حقیقت در بسپارید.

حقیقت در با دارا بودن انواع کرکره برقی با کیفیت می تواند بهترین پاسخ را برای نیاز شما پیدا کند و شما را یک قدم به آسایش و آرامش نزدیک تر کند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
  1. […] انواع کرکره برقی و کاربردی که برای ما دارد […]

    همه چیز در مورد کرکره برقی - درب اتوماتیک حقیقت جولای 24, 2020

پاسخ دهید